+90 534 248 34 43

info@jomeer-intl.com

Sepet

Merhaba, Jomeer’e hoş geldiniz!

Jomeer Dead Sea Cosmetics cilt temizliği ve gençleşmesi için derinin derinliklerine etki eden bir dizi BIO ürünü elde etmek için kullanılan Ölü Deniz tuzlarının ve minerallerinin bitkisel özler ve esansiyel yağlarla birleştirilmiş faydalarını sunmak için burada.

“Güzellik, moda olarak kişisel stilin bir öğesidir”

JOMEER kozmetikleri, bir dizi kaliteli ürün üretmek için ileri ekstraksiyon yöntemleriyle elde edilen en düşük rakımlı Dead Dead’deki su, çamur ve tuza dayanmaktadır.

Neden Ölü Deniz Mineralleri ?

Bilimsel çalışmalar, Ölüdeniz’in 35’ten fazla eşsiz tuz ve mineralinin cilt bakımı için sonsuz faydalar sağladığını onaylar.

Kozmetik ürünlerde kullanılan bu tuzlar, cilt problemlerinin cildin kendi kendini iyileştirme özelliklerini sağlayarak yaşlanma özelliğini azaltmaya yardımcı olur.

Araştırmalar Ölü Deniz’deki minerallerin hücreler tarafından emilme yeteneğine sahip olduğunu, böylece cildin doğal nemlenmesinde bir iyileşme ile sonuçlanan hücre içi su miktarını artırma imkanı sunduğunu göstermektedir.

Ölü Deniz’in tuzlarını içeren kozmetik ürünleri kullanarak vücudunuza ve ruhunuza özen gösterir, zindelik kazanırsınız.

JOMEER ECO

Doğaya dönüşü destekleme girişimimiz, dış ambalajın yanı sıra geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılan kapların oluşturulmasıyla çevrilmiştir. Aynı zamanda, ürünlerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmedi.

yöntemleriyle elde edilen en düşük rakımlı Dead Dead’deki su, çamur ve tuza dayanmaktadır.